Prominent & Leading Manufacturer from Ahmedabad, we offer packaging paper tube.
Get Latest Price
| Inner Diameter | 76 mm (3 in) |
| Tube Length | 300 mm |
| Wall Thickness | 6 mm |
| Diameter | 3 Inch |
| Paper Grade | Kraft Paper |
| Tube Shape | Round |
| Outer Finish | Plain Brown |
| Usage Industry | Food Packaging |
| Printing Type | Offset Print |
Nishank Shah (CEO)
Micropack Ventures Private Limited
Block No-275, Micropack Ventures Pvt Ltd, Pirana-Miroli Road,Taluko-Daskroi, Ahmedabad
Ahmedabad - 382425, Gujarat, India